FC Hunedoara-CSM Lugoj
Sambata, 7 Mai, Ora 18.00 , Stadionul Michael Klein
Intrarea Liberă
Corvinist52490: Hai baieti, sambata putem spera la o victtorie. e meci greu, lugojul are echipa, nu gluma! hai cu o victorie! hai alb- albastrii!
Corvinist50946: devil-laugh
Corvinist50946: HUNDOARA
Corvinist50511: Pe locul 5 sunt fetele. Dar Real 2 Craiova si Olimpia 2 Cluj nu pot promova, deci ar fi locul 3 in lupta pentru play-off
Corvinist50480: buna dece nu faceti un nou clasament la fete sa stim si noi pe ce loc sunt pe clasamentul pe care lati pus le arata pe locul cinci
Corvinist50471: Aline,vrei rezultate ? -schimba urgent antrenorul !
Corvinist49396: Nu mai sunt multe etape si ar fi frumoasa o victorie pentru noicei care venim la meciuri! HAI HUNEDOARA!!!!
AlexS: Meciul cu Lugojul va fi sambata, 7 mai, de la ora 18:00
Corvinist49018: FC HUNEDOARA-CSM LUGOJ cand este meciul mam uitat pe stadion si nu este lume este meciul astazi
Dintre Blocuri: La jucatori le e teama de scor deja si clacheaza. unii se zbat intradevar alearga dar sunt si cativa care nu-si dau interesul...
Corvinist44651: dativa demisia toti,si plecati de unde ati venit,daca aveti probleme cu moralul mergeti la zam sa va tratati ,poate va reveniti.
Corvinist44400: Sarbatori fericite tuturor corvinistilor si sa speram la vremuri frumoase!
Corvinist43852: Care sunt scuzele,alic.
Corvinist42863: A dat arbitru un penalty la 2 - 0 de a rupt jocul...de intra sutul lui Bozian, la 1 - 1 eea altceva
Corvinist42349: rusineeee
Corvinist42373: a
Mikro8: 89`4-0 Cugir .............RUSINE CORVINUL!!!
Mikro8: minutul 11 este 1-0 pentru Cugir
Andrei: Se organizeaza deplasare la cugir?
Corvinist41314: Meciu cu Cugir e transmis live text?
Corvinist32931: De ce vrei poza cu galeria ma? N-ai mai vazut peluza, sau?
Corvinist28429: Juniorii au luptat frumos ieri in repriza a doua. Prima parte au avut trac, dar apoi incet incet au capatat incredere. Pacat de bara aia de prin minutul 70. De intra, obtinem egalul sau cine stie, mai plusam pe atac.